Team

Pedagogisch medewerkers opvang, peuterwerk en BSO

Jovannie van Rooij 
jovannie.vanrooij@stichtinggoo.nl 
Hanneke Verbakel   
hanneke.verbakel@stichtinggoo.nl 
Ellen van de Wouw 
ellen.vandewouw@stichtinggoo.nl 
088-0088582 


Groepsleerkrachten onderwijs

 groep 1/2 
Donja Vos-Janssen (ma-di-do-vrij) 
donja.vos@stichtinggoo.nl 
Gertie van den Hurk (woe) 
gertie.vandenhurk@stichtinggoo.nl  

groep 2-3 
Karin Segers (volledige week) 
karin.segers@stichtinggoo.nl 

groep 4-5 
Linda van Horssen (verlof) 
linda.vanhorssen@stichtinggoo.nl 
Niels van den Munckhof (volledige week)
niels.vandenmunckhof@stichtinggoo.nl

groep 6 
Sean Verhappen (ma-di) 
sean.verhappen@stichtinggoo.nl 
Trudy Rutten-van den Crommenacker 
(wo-do-vrij) trudy.rutten@stichtinggoo.nl 

groep 7 
Walter Doomernik (volledige week) 
walter.doomernik@stichtinggoo.nl 

groep 8 
Jolanda Kuipers-Hermkens (ma-di-wo-do) 
jolanda.kuipers@stichtinggoo.nl 
Gerben van Boxtel (vrij)  
gerben.vanboxtel@stichtinggoo.nl 


Intern begeleider en pedagogisch coach opvang
Gertie van den Hurk (ma-di) 
gertie.vandenhurk@stichtinggoo.nl  

Onderwijsassistente 
Daisy Flieger (ma-di-wo-do) 
daisy.flieger@stichtinggoo.nl 

Conciërge en schoonmaak 
Marja van Hout  
marja.vanhout@stichtinggoo.nl 

Directeur kindcentrum 
Gerben van Boxtel (ma-di-wo-do) 
06-48786754 
gerben.vanboxtel@stichtinggoo.nl 
directie@dehavelt.nl  

Cöordinator opvang 
Miriam de Mol (ma-di-do) 
06-30609192 
miriam.demol@stichtinggoo.nl