Team

Team kindcentrum de Havelt '22-'23

Kindcentrumleider

Sjouke van Kessel (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)
06-57387251
sjouke.vankessel@stichtinggoo.nl

Clusterdirecteur
Femke Verhaaren (dinsdag- en donderdagmiddag)
femke.verhaaren@stichtinggoo.nl

Intern begeleider 
Gertie van den Hurk (di t/m do)
gertie.vandenhurk@stichtinggoo.nl

Conciërge, schoonmaak en administratie
Marja van Hout
marja.vanhout@stichtinggoo.nl

Kinderdagopvang en Peuterwerk (maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag) 088-0088582
Hanneke Verbakel
hanneke.verbakel@stichtinggoo.nl

Ellen van de Wouw
ellen.vandewouw@stichtinggoo.nl

Sarah Felix
sarah.felix@stichtinggoo.nl

BSO (maandag, dinsdag en donderdag)
Sarah Felix
sarah.felix@stichtinggoo.nl

Fleur van de Kamp 
fleur.vandekamp@stichtinggoo.nl

Onderwijs
Groep 1

Linda van Horssen (ma-do-vrij)
linda.vanhorssen@stichtinggoo.nl

Diane Gruijters (di-woe)
diane.gruijters@stichtinggoo.nl

Groep 2
Donja Vos-Janssen (ma-di-wo-vrij)
donja.vos@stichtinggoo.nl

Diane Gruijters (do)
diane.gruijters@stichtinggoo.nl

Groep 3-4
Karin Segers (volledige week)
karin.segers@stichtinggoo.nl

Daisy Flieger (onderwijsassistent: ma t/m do)
daisy.flieger@stichtinggoo.nl

Groep 5
Niels van de Munckhof (volledige week)
niels.vandenmunckhof@stichtinggoo.nl

Groep 6
Walter Doomernik (volledige week)
walter.doomernik@stichtinggoo.nl

Groep 7-8
Jolanda Kuipers-Hermkens (ma t/m do)
jolanda.kuipers@stichtinggoo.nl

Gertie van den Hurk (vrij)
gertie.vandenhurk@stichtinggoo.nl

Fleur van de Kamp (ma-di-do)
fleur.vandekamp@stichtinggoo.nl