Team

Pedagogisch medewerkers opvang, peuterwerk en BSO

Teamleider
Sjouke van Kessel (dinsdag en vrijdag)
06-57387251
sjouke.vankessel@stichtinggoo.nl

Clusterdirecteur
Femke Verhaaren (dinsdag- en donderdagmiddag)
femke.verhaaren@stichtinggoo.nl
directie@dehavelt.nl

Intern begeleider en ondersteuning TL
Gertie van den Hurk (di t/m vrij, dinsdag- en donderdagmiddag wisselend)
gertie.vandenhurk@stichtinggoo.nl

Pedagogisch medewerkers
Hanneke Verbakel hanneke.verbakel@stichtinggoo.nl
Ellen van de Wouw ellen.vandewouw@stichtinggoo.nl
Inge van der Wijst inge.vanderwijst@stichtinggoo.nl
Melanie van den Tillaart melanie.vandentillaart@stichtinggoo.nl
088-0088582

Groepsleerkrachten
Groep 1/2

Donja Vos-Janssen (ma-di-wo-do-vrij)
donja.vos@stichtinggoo.nl
Donja werkt een 10-tal woensdagen. Trudy Rutten vult de overige woensdagen in. 

Groep 2/3
Karin Segers (volledige week)
karin.segers@stichtinggoo.nl

Groep 4
Linda van Horssen (ma-di-vrij*)
linda.vanhorssen@stichtinggoo.nl

Groep 5
Niels van de Munckhof (volledige week)
niels.vandenmunckhof@stichtinggoo.nl
* Op woensdag en donderdag worden gr. 4 en 5 samengevoegd tot één groep.
Niels is dan daarvan de leerkracht.
Hij krijgt daarbij ondersteuning van Daisy.

Groep 6/7
Walter Doomernik (volledige week)
walter.doomernik@stichtinggoo.nl
Op dinsdag-, woensdag- en donderdagochtend met ondersteuning van Gertie van den Hurk

Groep 8
Jolanda Kuipers-Hermkens (ma-di-wo-do)
jolanda.kuipers@stichtinggoo.nl
Gertie van den Hurk (vrij)
gertie.vandenhurk@stichtinggoo.nl

Onderwijsassistente
Daisy Flieger (ma-di-wo-do)
daisy.flieger@stichtinggoo.nl

Conciërge en schoonmaak
Marja van Hout
marja.vanhout@stichtinggoo.nl